Alvin ve Sincaplar 4 Çıktı Mı ?

Alvin ve Sincaplar 4 Filmi Çıktı Mı ? Alvin ve Sincaplar 4 Çıktı Mı ?

Alvin ve Sincaplar filminin dördüncüsü henüz çıkmadı.

Filmin en son 3. ‘sü 2012 yılında çıkmıştı. Üçüncüden sonra dördüncü film çıkmadı. İnternet üzerinde dördüncü film diye paylaşım yapanlara inanmayınız. Şu an için dördüncü film yok. (Bu yazının yazılış tarihi : 17 Temmuz 2012)

Bundan önceki filmlerinin tarihlerine baktığımızda ilki 2007 yılında, ikincisi 2009 yılında ve üçüncüsü de 2012 yılında çıkmış. Filmlerin aralarında 2-3 yıl gibi bir süre var.filmizlemeden.com Eğer dördüncü film çıkarsa 2014 ya da 2015 ‘te çıkacağını düşünüyoruz. Bu bizim düşüncemiz. Resmi bir açıklama var mı bilemiyoruz ancak böylesine başarılı bir filmin dördüncüsü çıkartılabilir.

Sizce Alvin ve Sincaplar 4 Çıkmalı Mı ?

İlk Üç Film Hakkında Yazılan Yorumları Görmek İçin Tıklayınız

Alvin ve sincaplar filmi komedi türünde yapılan ailece animasyon filmidir. Tüm dünyada büyük izleyici kitlesine ulaşmıştır. İlk filmi ülkemizde az izlenmiş olsa da ikinci film azımsanmayacak bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Serinin son filmi de harcanan paradan daha çok kazandırmıştır.

Animasyon filmlerine ilginiz varsa sitemizden animasyonlar kategorisine bakabilirsiniz. Animasyon filmleri kategorimizde birçok animasyon filmi vardır ve filmler hakkında yazılan yorumları okuyarak filmin iyi ya da kötü olduğunu anlayabilirsiniz.

Filmi izlemeden önce filmin filmizlemeden.com sitesinde olup olmadığına bir bakınız. Eğer film varsa film hakkında yazılan yorumları okumanızda fayda var. Film iyi mi kötü mü ? Film izlenebilir mi ? Yoksa vakit kaybı mı ? gibi birçok sorunun cevabına yorumları okuyarak ulaşma imkanınız var.

Bizi takip etmeye devam ediniz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın