Hoşgeldiniz Bugün 30 Temmuz 2013
kapalı

Patron Mutlu Son İstiyor Filmi

#

Patron Mutlu Son İstiyor Filmi Hakkında

Yılmaz Erdoğan ‘ın yeni filminin adının “Patron mutlu son istiyor” olacağı medyaya yansıdı. Filmin çekimlerine  1 Ağustos’ta başlanacağı bir medya sitesinde yer aldı.

Filmde rol alacak isimlerden birisi de Ezgi Mola olacak. Star Tv ‘de yayınlanan programından ayrılıp film için Kapadokya’ya gideceği belirtildi. Filmi de Ezgi Mola ‘nın filme dahil olmasıyla öğrendik diyebilirim.

Film ile ilgili şu an için pek bilgiye ulaşamadık. İlerleyen günlerde film ile ilgili açıklamalar yapılacaktır.

Filmi yapacak ismin Yılmaz Erdoğan olduğu ifade ediliyor. Yılmaz Erdoğan’ın filmlerinin kötü olmayacağını düşünürsek bu filmi sinema izleyicileri merakla bekliyor olacaktır.

Patron Mutlu Son İstiyor Filmi

Patron Mutlu Son İstiyor Filmi

Yılmaz Erdoğan’ın filmlerini sinemada görmek bir sinemasever olarak mutluluk verici. Ondan daha çok film bekliyoruz.

Filmde rol alacak isimleri de merak etmiyor değiliz. Yılmaz Erdoğan’ın filmlerinde ünlü oyuncular rol alır. Bu filmde de süpriz isimler olabilir. Bkm ‘den de oyuncular belki olabilir. Oyuncu kadrosu açıklandığında sitemize film ile ilgili bilgileri vermeye çalışacağız.

 

Patron Mutlu Son İstiyor Filmi ile ilgili sizde görüşlerinizi yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

 


Benzer Yazılar
10 Mayıs Cumartesi 18:32 Niyazi Gül Dört Nala Filmi,Niyazi Gül Dört Nala Filmi Yorumları, Niyazi Gül Dört Nala Filmi Eleştiri, Niyazi Gül Dört Nala Filmi Nasıl, Niyazi Gül Dört Nala Filmi İzleniri, Niyazi Gül Dört Nala, Film izlemeden

Niyazi Gül Dört Nala Filmi

DAHA FAZLA
Yorum YapSayaç

Ping Yolla - Google - Film izle film izle yeni filmler yeni filmler 2015 sinema filmleri